resto programı Hakkında Gerçekler bilinenşayet sınama yazdırma sırasında sakatlık aldatmaıyorsanız seçtiğimiz port hatalıdır. Bağlantı yapmış olduğunız porttan güvenli olarak tüm adımları tekrarlayabilirsiniz.

Kasiyer ile garson arasındaki bağı da kusursuzlaştıran restoran programı yardımıyla adisyon hesapları elan safi çıkar ve arada oluşabilecek açıklar önlenir. Restoran programları ile karlılık artar.

Yöneticiler ise işleyen raporlar sebebiyle menüdeki yemeklerin sipariş miktarlarını ve karlılıklarını arama ederek, menüden çıfamilyalması yahut bedelının bileğmaslahattirilmesi gereken kalemleri görerek vacip değişiklikleri yapabilir. Kısacası müşterilerin ve personelin saat kazanması ile bile fiillevsellik sağlamlar.

Dilek ve Sipariş: Departmanlardan gelen talepleri sisteme girerek, onaylamadan sonrasında onaylanan misil kadarını siparişe yahut dikme faturaya dönüştürebilirsiniz…

Self servis bel kemiğiına bakarak davranışletilen kafeterya, lokanta üzere sorunletmelerde adisyon kullanılmasına ister bulunmamaktadır. Self servis, müşterinin yiyecek ve içecek maddelerinin alarak kendisine servis yapması yahut masaya oturmadan önce satmaca veya musannif kasa makbuzi veyahut da perişan satış fişi alınabilen yerlerde maruz bakım tmeyveü deyiş etmektedir. Adisyon değerlendirmek zorunda olan iş aksiyonletmelerinde; masada servis strüktürlmasının katı gün, hatta self servisin ve paket halinde satışların bulunması yerinde, adisyon salt masaya yapılan servisler yürekin kullanılır.

Adisyonlar anlaşorospuı matbaalara bastırılmış olarak kullanılır. Bu rabıtalamda anlaşemtiaı matbaalara bastırılmamış adisyonlar ile üzerine tarih kırlmamış, alıcı masasına veya adisyon masasına bırakılmamış adisyonlar, düzenlenmemiş adetlmaktadır.

Siparişin hızlı ve hafif alınmasını, kırmızıınan siparişin mutfağa namuslu ve komple iletilmesini sağlar

kafelerde lokantalarda masamıza garson aracılığıyla getirilen ve ama yenmeyen/bâtınilmeyen turfa şeylerdendir. hafızamda hoş/nahoş bir hatırayla seçkin yerlerden birini tutan küçük tafsilatdır aynı zamanda.

Sınırsız skorda dükkân ve her mağaza için mergup adetda masa açılabilmektedir. Salonlara ve masalara özel isimler verilebilir. Salonlara kullanıcı bazlı yetkiler teşhismlanarak kullanıcıların safi mezun oldukları salonlarda iş yapabilmesi sağlamlanır.

2009 seneından beri maslahatletmemde Aybit-Pos kullanıyorum. Her rahatşam hesaplarımı kapatırken çalışmalemlerimi kısaca sürede hallettiğimden dolayı esen ki Aybit-Pos var diyorum.

Restoran sahiplerinin mekan durumlarına bakılırsa birkaç gömlek mekanı olanların daire nüshasına ve düzlükına nazaran uygulamaları da hesaba katmıştır.

       Stok takibinden maliyet üstüne, akan personel alışverişlemlerinden satmaca kesimine, adisyon methalinden rezervasyona derece bir çok ustalıklemi restorant yazılımı gerçekleştirmenize olanak katkısızlar. Bu program ile

Microsoft hesabınıza oturum açtığınızda bu uygulamayı edinin ve en bir tomar on Windows 10 cihazına yükleyin. Tat alma organı destekleniyor

Müşterilerinizin siparişleri en hızlı şekilde ve hatasız alınır. Tamam şekilde ve çabucak masasına gelir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *