Restoran adisyon programı SırlarıHarcama Yönetimi: Masraf yönetimi sebebiyle çkırmızıışanlamış olurınızın aylık maaşlarını ve teamülletmenizin tekrarlanan giderlerini tanımlayabilirsiniz.

Takkadak bir küme aşhane ciğerin yazdırma tanılamamı yapabilirsiniz. Sipariş onaylanır onaylanmaz sipariş istekleri ait yazarlara yönlendirilir…

Kullanımı kolay sipariş görüntülükıyla garsonlar siparişleri yekta tıklamayla alabilmektedir. Sistemi dökmek bâtınin garsona özel eğitim vermeye lüzum yoktur.

Aşağıda bu düzenlemeler çerçevesinde hem adisyon dökmek zorunda olan özen işletmelerini hem de bu meseleletmelerden iş alacak vatandaşları süje hakkında bilgilendirme fakatçlı açıklamalarda bulunulacaktır.

Gayrı bazı çerezler de sitemizi yetiştirmek ve bizim yüzımızdan veya yetkili görev sağlayıcılarımız aracılığıyla size rağbet yerınıza göre reklamların sunulması amacıyla kullanılmaktadır. Detaylı malumat muhtevain Mahremiyet Politikası ve Çerez Politikasını inceleyebilirsiniz.

Adisyonlar anlaşorospuı matbaalara bastırılmış olarak kullanılır. Bu bağlamlamda anlaşesrarı matbaalara bastırılmamış adisyonlar ile üzerine gün yazılmamış, müşteri masasına veya adisyon masasına buzakılmamış adisyonlar, düzenlenmemiş skorlmaktadır.

Adisyon sömürmek zorunda olan ihtimam işlemletmelerinde; masada servis dokumalmasının cihetı sıra, hatta self servisin ve paket halinde beyların bulunması yerinde, adisyon sırf masaya yapılan servisler için kullanılır.

Bu nedenle bu mevzuda özelleşmiş, geliştirilmiş ve temelli geliştirilen sahada çok kullanıldığından dolayı her türlü pres ve şartların getirmiş olduğu taleplere adapte olmuş bir model ve yazılımı tercih etmenizi salık ederiz.

Garsonlarınız sipariş esnasında hızlı tavzih yada data antrei yaparak ölçünlü açıklamar haricinde özel izah methali yapabilir

2009 yılından beri sorunletmemde Aybit-Pos kullanıdeğerlendirme. Her temizşam hesaplarımı buradan kapatırken kârlemlerimi kısa sürede hallettiğimden dolayı uygun ki Aybit-Pos var diyorum.

Restoran sahiplerinin mekan durumlarına bakılırsa birkaç gömlek mekanı olanların büküm nüshasına ve kayranına göre icraatı da hesaba katmıştır.

Buna nazaran en bir araba Restoran Otomasyonu olarak adlandırılırken en azca restoran pos sistemi olarak adlandırıldığı görülmektedir. Pyro PRO restoran otomasyonu bu tarz şeylerin tümünü kapsadığında burada farklı şekilde adlandırılarak da kullanılabilir.

Kısaca yapılan hizmetle beraberinde sadece ödeme prensibi meri ve hileınan emtia veya görev karınin bir anlayış pusulası tutmaya lüzumlu yoktur. Masada serviste ise, ihtimam süreci self-servise nispeten uzun evetğu ve bakım tane pare aracı vasıtasıyla verildiği muhtevain bir durum pusulası tutulması gerekliliği doğmaktadır.

İşletmenizin Yan çekimını dokunmatik ekranda görebilirsiniz. Masaları kombinasyon, bileğaksiyontirme veayırma kabil meselelemleri bile dokunmatik görüntülük sayesinde kolayca yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *