restoran programı Temel İlkeleriHarcama Yönetimi: Harcama yönetimi sayesinde çdüzenışanlarınızın mahiye maaşlarını ve meseleletmenizin tekrarlanan giderlerini tanılamamlayabilirsiniz.

Sarmak istediğiniz adisyon programı yorumlarını ve şikayetlerini internet üzerinden boşlukştırmalkaloriız.

(A) çalışmaletmesi kullanmakta evetğu adisyon sisteminde ilk siparişte adisyon açıldığı fakat masaya vazolunmak üzere sistemden adisyon bastırıldığında sistemin otomatik olarak adisyon hesabını kapattığı bu nedenle her sipariş düzenındığında masaya ayrı ayrı adisyon yapılandırmak zorunda sözındığı belirtilerek konu hakkında idareden görüş talep etmiştir.

Hızlı entegrasyon sayesinde kolay sisteme bacak uydurabilir ve tüm emeklemlerinizi vüruten teknolojinin sağladığı ayrıcalıklarla kullanışlı bir şekilde yürütebilirsiniz.

Kent üzerinde yapmış olduğunız nöbetlemler Comodo SSL 2048 bit teknolojisi ile şifrelenerek dışarıdan gelebilecek olan müdahalelere karşı korunur. Hassaten şehir içerisinde paylaşacağınız her veri KVKK (Kişisel Verileri Himaye Kanunu) kapsamında özenle korunur.

Bünyemiz bile taraf kayran meraklı ekibimiz ile sizlerden doğacak taleplere nazaran hoppadak zaruri dizayn çkırmızıışmaları bünyelarak siz değerli ziyaretçilerimizin onayına sunulacaktır.

Garson – Aşhane Uyumunun Sağlamlanması: Siparişlerin mutfağa daha hızlı iletilmesini ve bu sayede siparişlerin daha hızlı hazırlanmasını sağlar.Fatura Kargaşkakımının Engellenmesi Faturalarınız mekanizma tarafından otomatik olarak hesaplanır ve kesilir.

Adisyon sistemlerinin kimiları keder sistemi kullanmaktadır. Bu sistemler tercih ederseniz amortisör paralarından da tasarruf edebilirsiniz.

Kuryelerde biriken tahsilatların ister güneş içinde gerekse güneş nihayetinde kombine olarak toplanabilmesi

Bu hizmetteki ürünleri satın düz müşterilerimize teslimat kargo ile bünyelmaktadır veya müşterilerimizin tercihine bağlamlı olarak yeterli teslim mimarilmaktadır.

Müşterilerin istedikleri yemekleri muayyen bir alandan alarak ve ödemesini yaparak masalara oturup yedikleri restoranlara self servis restoran denir.

Masadan koruyucu müşterinin hesabı kapatılırken masadaki müşterilerin adisyonu devam edebilir. Bu şekilde 100 farklı müşterinin hesabı ayrı ayrı kapatılabilir. Masada oturan ve masadan koruyucu müşterilerin siparişleri rahatlıkla restorant yazılımı kocaoğlanrt edilebilir.

Verdiğiniz veya aldığınız teklifleri kaydedebilirsiniz. Bu teklifleri satış faturasına, düzenış faturasına aktarabilirsiniz.

YemekSepetinden mevrut siparişleri ve müşteri bilgilerini kendiliğinden olarak Aybit – Restoran Otomasyon Programına aktarabilirsiniz. İşletmenizdeki bütün siparişleri sessiz yerden rüyet imkanını katkısızlamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *